Zaproszenie do udziału w kursach certyfikowanych

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, włączając się w realizację idei „uczenia się przez całe życie” (lifelong learning), zaprasza osoby dorosłe do udziału w bezpłatnych kursach certyfikowanych.
Oferta kursów została wypracowana w ramach projektu Kuźnia Kadr 6 „UCZELNIE NA RZECZ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO” i skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy oraz podniesieniem kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Ukończenie kursu wiąże się z otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego uzyskane efekty kształcenia. Na jego podstawie osoby zainteresowane będą mogły w przyszłości zaliczyć przedmiot akademicki, którego program odpowiada programowi wybranego kursu (istnieje możliwość uznania przez Uczelnię efektów kształcenia i zaliczenia przedmiotu).
Adresatami szkoleń są osoby posiadające wykształcenie co najmniej średnie (w tym zdany egzamin maturalny).
Czas trwania kursu wynosi 40 godzin dydaktycznych.
Planowane rozpoczęcie kursu po 22 kwietnia 2015r.
Rekrutacja trwa od 13 do 17 kwietnia  2015r. i odbywa się poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

FORMULARZ REKRUTACYJNY

Każda z osób zakwalifikowanych do udziału w szkoleniach (informacja będzie przekazywana pocztą elektroniczną lub telefonicznie w terminie do 20 kwietnia 2015) będzie zobowiązana do złożenia w Biurze Projektu dokumentów rekrutacyjnych:
- deklaracji uczestnictwa,
- zobowiązania do udziału w zajęciach oraz
- oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Liczba miejsc ograniczona (o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń).

Wszelkich informacji udziela Biuro Projektu:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Budynek L, pokój 12, tel: 071 36 80 932; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta kursów certyfikowanych:

1. Praktyczny kurs controllingu